Hakkımızda

Sektörde MM Makina Magazin Dergisi ile öne çıkın

DÜNYA Yayıncılık A.Ş. ve Alman VOGEL Yayıncılık Grubu’nun ortak yayını olan MM Makina Magazin Türkiye Endüstri Dergisi, endüstrinin gereksinim duyduğu tüm makina, ekipman, cihaz, araç ve sistemlerle ilgili en güncel bilgileri, geleceğe yönelik gelişmeleri duyurmayı amaçlıyor.

Ana temalarıyla; elektrik-elektroteknik ve elektronik, Endüstri 4.0-endüstriyel internet, endüstriyel otomasyon-mekatronik, endüstriyel yazılımlar, hidrolik-pnömatik, inovasyon ve Ar-Ge merkezleri, istifleme-depolama, kalıp işleme ve üretimi, kalite kontrol-metroloji, kaynak teknolojileri, makina otomasyonu, melez-hibrit makinalar, metal işleme teknolojileri, metalurji ve malzeme dünyası, robotik teknolojiler, takım tezgahları ve 3D (3 boyutlu) yazıcılar konularını işleyen MM Makina Magazin Türkiye Endüstri Dergisi; tüm ilgili sektörler ve endüstri için önemli bir iletişim platformu oluşturuyor.

Aylık olarak yayınlanan dergi, Dünya Grubu’nun sağladığı özel dağıtım organizasyonuyla her ay protokol, yurt dışı ve aboneler olmak üzere, Türkiye’nin hemen her ilinde yer alan 10 bin adrese ulaşıyor.