Otomatik kararan kaynak maskesi

Kararma ve aydınlanma hassasiyetinin belirlenebildiği kaynak maskesi EuroOne; kaynakçının yüzünü tamamen örtüyor ve isteğe bağlı olarak öne ve arkaya doğru ayarlanabiliyor.

A+ A-

Lincoln Electric Türkiye

Gazaltı (MIG/MAG) kaynağı, TIG kaynağı ve taşlama işlemleri için ideal bir kaynak maskesi olan EuroOne, aydınlık ve karanlık ortamlarda UV ve kızılötesi ışınlara karşı DIN 13 gölge seviyesine varan yüksek bir koruma sağlıyor. Kararma ve aydınlanma hassasiyetinin belirlenebildiği maske; kaynakçının yüzünü tamamen örtüyor ve isteğe bağlı olarak öne ve arkaya doğru ayarlanabiliyor. 98,00 x 44,00 mm’lik görüş alanı sunan EuroOne, güneş enerjisi ile çalışarak batarya değişim zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. CE normlarına uygun ve poliüretan malzemeden üretilen maske, ayrıca taşlama moduna sahip olmasıyla öne çıkıyor.
CE normlarına uygun ve poliüretan malzemeden üretilen EuroOne’nın gövdesi darbelere dayanıklı olacak şekilde geliştiriliyor. 55 °C'de aydınlıktan karanlığa 1/16.000 saniyede geçebilen, iki sensöre sahip olan maskede harici kararma kontrolü yapılabiliyor. 1/1/1/2 optik netliğin yanı sıra hafifliği ve kolay kullanımı ile de avantaj sağlayan ürün, 9-13 arasında değişen lens karatmasına sahip.